Kancelaria

Kancelaria Radców Prawnych Jakubowska-Banaszak, Ostojski i Partnerzy Spółka Partnerska stawia sobie za cel udzielanie rzetelnych porad prawnych podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym.

Dzięki przygotowaniu merytorycznemu oraz wieloletniej pracy i praktyce, możemy udzielić naszym Klientom pomocy z szerokiego zakresu zagadnień.

Zapewniamy rozbudowaną obsługę prawną przedsiębiorców, dostosowaną do charakteru ich działalności. Świadczymy także usługi związane z dochodzeniem odszkodowań oraz z windykacją.

Działamy przede wszystkim na terenie Poznania, ale świadczymy również usługi prawne na obszarze całego kraju, także w języku angielskim.

Dbamy o stałe podwyższanie kwalifikacji i systematyczny rozwój naszego zespołu poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Troszczymy się o budowanie wizerunku Kancelarii Radców Prawnych Jakubowska – Banaszak, Ostojski i Partnerzy jako profesjonalnego i zaangażowanego w sprawy Klientów partnera.

W Kancelarii Radców Prawnych Jakubowska – Banaszak, Ostojski i Partnerzy zapewniamy wysoki poziom merytoryczny oraz twórcze rozwiązania powierzanych nam zagadnień. Działamy szybko i skutecznie, służąc naszym Klientom fachową pomocą.